To, że jesteś na tej stronie oznacza, że potrzebujesz pomocy.

Niestety w naszym kraju kobiety nie mają prawa decydowania o sobie i swoim ciele. Decyzja o aborcji z pewnością nie jest łatwa, ale czasami znajdujemy się w sytuacji bez wyjścia. Tutaj nikt nikogo nie ocenia- jesteśmy tu by Ci pomóc, zapewnić skuteczność i bezpieczeństwo.


Nasza firma jest jedynym rzetelnym źródłem oryginalnych tabletek wczesnoporonnych. W branży działamy od lat.

Towar, którym dysponujemy to sprowadzane z zagranicy leki Mifepristone i Misoprostol.

W internecie można znaleźć mnóstwo ogłoszeń z oszustwami, bądź nieorginalnymi zamiennikami - Arthrotec czy Cytotec. Te leki nie dadzą takiej skuteczności i pewności powodzenia zabiegu jak kombinacja Mifepristone i Misoprostolu.

Oferujemy blistrowane tabletki z nazwami leków i ważną datą przydatności. Zapewniamy bezpieczny, oryginalny zestaw tabletek poronnych do 9 tygodnia ciąży.

Swoją działalność ściśle konsultowaliśmy z ginekologiem, który opracował szczegółową ulotkę działania zestawu i jego dawkowanie. Gwaratujemy stuprocentową anonimowość- po realizacji zamówienia Twoje dane odrazu zostaną usunięte z rejestru zamówień.

Przesyłka jest dyskretnie zapakowana, także nikt poza Tobą nie będzie świadomy jej zawartości.

Nie obawiaj się- z nami jesteś bezpieczna, a nasz zestaw gwarantuje aż 98 % skuteczności do 9 tygodnia ciąży.

Jeśli masz jakieś pytania- napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania jak najszybciej. Zaufało nam już wiele kobiet- Ty też możesz.

*Towar wysyłamy tylko na terenie Polski.